-=ExTreMe=- Community
Ukoliko niste registrovani molim vas da to odma uradite kako bi mogli da ostavljate komentare,vidite ceo forum i jos mnogo toga...
-=ExTreMe=- Community
Ukoliko niste registrovani molim vas da to odma uradite kako bi mogli da ostavljate komentare,vidite ceo forum i jos mnogo toga...
-=ExTreMe=- Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-=ExTreMe=- Community

-=ExTreMe Deathrun=- + [AutoBhop] 88.198.26.205:27027
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Korisno - Sta napisati u konzolu da bi bolje igrali ( najbolje opcije u cs-u )

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 41
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 25
Lokacija : Serbian

Korisno - Sta napisati u konzolu da bi bolje igrali ( najbolje opcije u cs-u ) Empty
PočaljiNaslov: Korisno - Sta napisati u konzolu da bi bolje igrali ( najbolje opcije u cs-u )   Korisno - Sta napisati u konzolu da bi bolje igrali ( najbolje opcije u cs-u ) Icon_minitimeUto Mar 01, 2011 6:53 am

Ovako, dosao sam na ideju da napisem theard o tome sta treba da se kuca u konzolu da bi se bolje igralo i koje opcije treba podesiti u cs-u radi bolje igre ( kao npr rezolucija, sensitivity i ostalo )
Svako je navikao na odredjene opcije, sensitivity i velicinu nisana ali ovo je sta ja preporucujem i vrlo slicne ovakve komande imaju "pro" igraci


Pa kaze:
~~~~~~~~~~~~~~~
KONZOLA


ex_interp 0.01
cl_lw 1
cl_lc 1
gl_spriteblend 0
cl_dynamiccrosshair 0
gl_dump
cl_backspeed 999
cl_sidespeed 999
cl_forwardspeed 999


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
OPCIJE

Namestite sensitivity od 1 do 3 iliti onaj najmanji sa kojim mozete da igrate, ako ste navikli na sens veci od 3 to ce vam biti sporo ali cete se navici... ja sam igrao sa sens-om 12 a sad igram sa 1. Mali sensitivity je bitan da bi vam ruka bila mirna i da bi lako pogadjali metu.
Za skok i sccrol stavite da vam bude na točkiću.
Nišan bi trebao da vam Medium ili Large.
Rezoluciju stavite na 600x400 (iako ce vam se upocetku cinite da je prevelika rezolucija kasnije cete se navici)
600x400 rezolucija je bitna zato sto se igrace tj mete povecavaju tako da sa medium nisanom, malim sens i 600x400 rezolucijom i da ste poslednji bot, necete moci da omasite metu
Boja nišana može po želji ali ja vam preporucujem da to bude Zeleni Transculent


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nadam se da vam je ovo pomoglo... ako imate jos nesto da dodate napisite u temi isto vazi za nejasnoce i pitanja.
Zamolicu spamere da zaobidju temu i da je ne miniraju

Tut by ---> Admin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.belgrade-public.tk/
 
Korisno - Sta napisati u konzolu da bi bolje igrali ( najbolje opcije u cs-u )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-=ExTreMe=- Community :: Novosti :: Pomoc i Podrska-
Skoči na: