-=ExTreMe=- Community
Ukoliko niste registrovani molim vas da to odma uradite kako bi mogli da ostavljate komentare,vidite ceo forum i jos mnogo toga...
-=ExTreMe=- Community
Ukoliko niste registrovani molim vas da to odma uradite kako bi mogli da ostavljate komentare,vidite ceo forum i jos mnogo toga...
-=ExTreMe=- Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-=ExTreMe=- Community

-=ExTreMe Deathrun=- + [AutoBhop] 88.198.26.205:27027
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TuT Kako napuniti server !!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 41
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 25
Lokacija : Serbian

TuT Kako napuniti server !!! Empty
PočaljiNaslov: TuT Kako napuniti server !!!   TuT Kako napuniti server !!! Icon_minitimeUto Mar 01, 2011 2:54 pm

Kako napuniti server , tut by : Admin
PRVO PROCITAJ PA ONDA KRECI SA RADOM...OVAJ TUT TRAJE 4-5 MESECA ! NEMOJTE UZIMATI REDIRECT KADA IMATE NEKOG NORMALNOG DA VAM OBJASNI KAKO NAPUNITI SERVER

Kako napuniti Server? 12+2 POCETNI SERVER..NE UZIMATI VISE OD 12 SLOTOVA NITI MANJE

1.Dobijanje servera (traje 3 dana)

Kada dobijete server:

1.1 Idite u vas FTP od servera, pa u sledeci folder

Cstrike>Addons>AmxModx>Configs>Advertisments.ini

I kucajte sledece :

!gDa vidis IP ovog servera say: !t/ip
@ip~!gIP ovog servera je: !tip servera

!gDa vidis Contact msn Servera say : !t/msn
@msn~!gMSN Contact : tvoj msn
(mozes ovo zadnje da koristis i za skype ili facebook)

Cemu sluzi ovo ?
Uz pomoc ovoga igraci mocice da uspostavljaju contact i osecace sigurnost i spas od citera.

1.2 Redosled mapa

Nakon ovog prvog koraka u vas mapcycle koji se nalazi u cstrike>mapcycle upisite najpre mapu de_dust2 , fy_snow , aim_map ... i ostale male mapice .. i awp_map obavezno



1.3 GameTracker i Gamemonitor

Kada zavrsite prvi i drugi korak idite na www.gametracker.rs , www.gametracker.com i www.game-monitor.com
Registrujte se i postavite vase servere.Tako kada ljudi zele da traze server..vas ce naci


1.4 Reklamiranje na forumima

Najpre kako bi vas server bio puniji morate ga reklamirati,najpre to ce biti sledeci sajtovi
www.kgb-hosting.com/forum
www.milf-cs.info
www.gamers.ba
www.kgb-hq.com
www.sd-hq.info
www.felna.org
www.cs-srbija.com
www.adrenalin-zone.info
www.ludomanija.net (ovde mozete zatraziti vas server da bude reklamiran)
Ako vas sajt ima preko 200 kanterasa i ima sekciju "Reklamiranje cs servera" add me na msn glogi96@hotmail.com i vas sajt bice isto ubacen.

2.Prvi Admin (Srecnik) (3-5 dana)

Nakon sto ste uradili 1. deo ovog uputstva morate odrediti ko ce vam prvi admin biti.
Kako cete odrediti?
Mane kod tog coveka ZASTO NE TREBA BITI ADMIN :
-Psuje
-Nervira druge
-Kurci se
-Ne igra
-Moli za admina
Zasto taj covek TREBA DA BUDE ADMIN :
-Pomaze drugima
-Otvoren je
-Svidja se drugim osobama
-Ne smara coveka
Kada nadjete coveka kao sto sam ja opisao...on je zasluzio admina...takodje nikada nemojte dati svojim drugovima / drugaricama , braci , sestri admina jer ... posto oni misle da ste vi head .. pa mogu da rade sta oce i onda teraju ljude.

3.Proslo je mesec dana od vaseg servera,vreme je za pravljenje foruma.
Kada ste videli da vam server dobro ide mozete se meni na glogi96@hotmail.com obratiti da vam napravim neki free forum koji ce biti sasvim solidan gde ce igraci moci da vide ip addresu itd...

NAPOMENA : Nikada ne reklamiram svoj forum i ne smaraj ljude da se registruju ... sami ce doci.
Kako da saznaju za forum ?Lepo,Opet idite u FTP.
Cstrike>Addons>Amxmodx>Configs>Advertisments.ini , i kucajte sledece :

!gZa adresu naseg foruma say: !t/forum
@forum~!gAdresa naseg foruma je: !tadresa foruma

4.Drugi Admin,Borba za admina,ulazak u treci mesec servera.
Nakon sto je vas server postao bolji ... vreme je da se poboljsa.U konzoli sa vasim head adminom ukucajte sledece :
amx_cvar csstats_reset 1 (restartuje rank listu)
Zatim idite opet u Cstrike>Addons>Amxmodx>Configs>Advertisments.ini , i kucajte sledece :
!gKo bude prvi na ranku od xx.xx - xx.xx dobija admina
(rok neka bude 3 nedelje) znaci to bi izgledalo ovako :
!gKo bude prvi na ranku od 30.3-20.4 dobija admina.
I krenite opet na one forume koje sam vam dao i otvorite temu :
"Akcija ko bude prvi na ranku dobija admina!", takodje to napisite na vasem msn-u , skype itd...

5.Promena slotova na 16+2,4 mesec

Vas server je postao veoma uspesan i vi zelite da ga unapredite ...ja vam preporucujem 16+2.
Pored ovoga dolazi i do sledecih promena :
1.MapCycle...u mapycycle znate gde se nalazi stavite sledece mape : de_nuke , de_infero , de_dust2 , de_aztec_0 i de_dust...igraci obozavaju te mape i jos vise zavolece te mape
2.3. i 4.Admin
Taj 3. i 4. admin isto mora da ima one osobine ... vi cete ga odrediti po njegovoj aktivnosti.

6.Zaradjivanje

Krenite sa prodajom admina , NIKAKO REDIREKCIJOM !!!!!!

Zasto ne redirekcijom ! Redirekcijom vasi igraci odlaze,a vas server propada...zasto sada kgb ima 1-2 servera...a pre 15 ..zato sto je prodavao redirekciju.

Cena admina preporucljiva je 200-300 dinara ... igraci nikako nebi dali preko 300 dinara.

7.Slotovi

Morate se setiti starih igraca i njima dati slotove,kako bi ostali na vasem serveru..jer niko nebi usao na vas server ako je pun ...usli bi na prazniji.

8.Stvari koje ne trebate stavljati :
-MUZIKA NA KRAJU RUNDE
-MUZIKA NA KRAJU MAPE
-MAPE KOJE SE SKIDAJU 30 GODINA
-REKLAME RAZNE PO MAPAMA

9.Milf Anti Reklama
Ako zelite da na vasem serveru ne moze da se reklamira ...idite na ovaj sajt :
http://www.kgb-hosting.com/forum/sho...t=anti+reklama
Nemojte da brinete jer pise MILF Anti Reklama..xD niko vam nece bezati sa servera ako vidi to Milf ...valjda niste budale da dajete 20 evra da prepravi na ime vaseg servera...

10.CITERI BEZ !
Kako se otarasati od citera??Najlakse...kada uzmes server od nekog hostinga..ako je to uopste hosting ..zatrazi od tvog hostinga da ti na server ubaci plugin amx_bann.amxx.
Sta ovaj plugin radi?
Ovaj plugin kada ukucas amx_bann nick , igraca na ID njegovog cs-a banuje zauvek,i uvek ce tom igracu pisati "You have been banned from this server",ili ako je srpska verzija "Banovan si na ovom serveru."

11.Ako iggi ili vec ko nece da vam stavi amx_bann.amxx , onda ovako , zatrazite mu da kao sto je uradjenjo na kgb alfi da ko nema p48 u roku 10 sec ga kick i napise mu u poruci moras imati to i to da bi opet igrao na ovom serveru,zna to hosting na sta ja sada mislim.

GoodLuck , nadam se da sam vam pomagao .. kolko sam mogao tut by
: Admin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.belgrade-public.tk/
 
TuT Kako napuniti server !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako hakovati facebook !!!
» TuT Kako napraviti sopstvenu cs 1.6 mapu!
» kako da hakijem profil na facebook-u ... ??
» Upustvo - Kako zakljucati neki folder !
» [Uputstvo]Kako spreciti "hakovanje" servera i ne ispasti glup!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-=ExTreMe=- Community :: Novosti :: Pomoc i Podrska-
Skoči na: